Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Pogłębione pytania o aktualne zagadnienia gospodarcze oraz wpływ wojny w Ukrainie na koniunkturę - oceny i oczekiwania”. UWAGA: Od stycznia 2024 r. opracowanie jest integralną częścią publikacji ”Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach 2000-2024

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
29.12.2023

W grudniowym, rozszerzonym badaniu koniunktury pytania dotyczą negatywnych skutków wojny w Ukrainie oraz rynku pracy. Zestaw pytań dotyczący rynku pracy był poprzednio zadawany we wrześniu br.

UWAGA: Od stycznia 2024 r. treści prezentowane w aneksie „Pogłębione pytania o aktualne zagadnienia gospodarcze oraz wpływ wojny w Ukrainie na koniunkturę - oceny i oczekiwania” będą stanowiły jeden z rozdziałów w publikacji „Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach”. Będą więc dostępne wcześniej! Zapraszamy do lektury.


Archiwum

2023

2022

2021

Do góry

Newsletter