Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach 2000-2019 (grudzień 2019)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 24.12.2019
Częstotliwość wydania: Miesięczna

Ocena sytuacji przedsiębiorstw przemysłowych, budowlanych, handlowych i usługowych uzyskana na podstawie subiektywnych ocen aktualnej i przewidywanej koniunktury gospodarczej wyrażonych przez dyrektorów ankietowanych firm.

W styczniu, kwietniu, lipcu i październiku udostępniane są dane kwartalne w przetwórstwie przemysłowym.

W marcu i październiku udostępniane są dane z zakresu inwestycji w przetwórstwie przemysłowym i inwestycji w budownictwie.

U W A G A: Od stycznia 2020 r. ulegnie zmianie zawartość publikacji „Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach 2000-2020”.  Prezentowany w niej będzie między innymi, przeniesiony z Informacji sygnalnej „Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach”, Ogólny wskaźnik syntetyczny koniunktury gospodarczej GUS (SI) obliczany na podstawie metodologii Komisji Europejskiej. Większy nacisk położony zostanie również na prezentację w publikacji wskaźników wyrównanych sezonowo.

 

Przekroje: klasy wielkości przedsiębiorstw, sekcje i wybrane działy PKD 2007, województwa.

Wyjdź z archiwum

Do góry

Newsletter