Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

5
czer

Wskaźniki cen producentów usług związanych z obsługą działalności gospodarczej za pierwszy kwartał 2024 roku

W 1 kwartale 2024 r. ceny producentów usług związanych z obsługą działalności gospodarczej w stosunku do poprzedniego kwartału wzrosły o 2,4%. W porównaniu do 1 kwartału 2023 r. wzrosły o 5,5%.
Czytaj dalej
5
czer

Badanie Aktywności Ekonomicznej Ludności (folder dla rodzin biorących udział w badaniu aktywności ekonomicznej ludności) - IV kwartał 2023

Folder informacyjny dla rodzin biorących udział w badaniu aktywności ekonomicznej ludności zawierający podstawowe informacje na temat prowadzonego badania oraz wyniki badania przeprowadzonego w poprzednich kwartałach. Folder zawiera ogólne dane charakteryzujące sytuację na rynku pracy.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

5
czer

Piecza zastępcza w województwie opolskim w 2023 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Opracowanie sygnalne przedstawia dane dotyczące rodzinnej oraz instytucjonalnej pieczy zastępczej w województwie opolskim w 2023 r., w porównaniu z 2022 r., jak również w odniesieniu do 2015 r.
Czytaj dalej
5
czer

Pomoc doraźna i ratownictwo medyczne w województwie dolnośląskim w 2023 r.

Urząd Statystyczny we Wrocławiu

W 2023 r. w województwie dolnośląskim funkcjonowało 117 jednostek Systemu Ratownictwa Medycznego. Zespoły ratownictwa medycznego udzieliły świadczeń zdrowotnych w miejscu zdarzenia 236,5 tys. osobom. Najwięcej (77,4%) wyjazdów/wylotów zespołów ratownictwa medycznego stanowiły wyjazdy/wyloty do domu pacjenta. W obrębie województwa działało 15 szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR). W izbach przyjęć lub SOR udzielono doraźnej pomocy medycznej w trybie ambulatoryjnym 255,5 tys. osobom (więcej o 11,7% w porównaniu z 2022 r.).
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter