Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

3
czer

Wstępny szacunek produktu krajowego brutto w I kwartale 2024 roku

Produkt krajowy brutto (PKB) niewyrównany sezonowo w 1 kwartale 2024 r. zwiększył się realnie o 2,0% rok do roku wobec spadku o 0,4% w analogicznym kwartale 2023 r. (w cenach stałych średniorocznych roku poprzedniego).
Czytaj dalej
3
czer

Uczenie się osób dorosłych 2022

Wyniki kolejnej edycji międzynarodowego ankietowego badania reprezentacyjnego realizowanego na próbie gospodarstw domowych w oparciu o założenia metodologiczne Eurostatu, wraz z uwagami metodologicznymi i szerokim komentarzem analitycznym. Analiza wyników badania pozwoliła na określenie poziomu uczestnictwa osób dorosłych (w wieku 18-69 lat) w edukacji formalnej i pozaformalnej oraz uczeniu się nieformalnym.
Czytaj dalej
3
czer

Wiadomości Statystyczne. The Polish Statistician nr 5/2024

31 maja 2024 r. ukazał się nr 5/2024 „Wiadomości Statystycznych. The Polish Statistician”. Zapraszamy na stronę https://ws.stat.gov.pl/Issue/2024/5.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

3
czer
3
czer

Przegląd Statystyczny Warszawy. 1 kwartał 2024 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą m.st. Warszawy, m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen detalicznych, finansów przedsiębiorstw niefinansowych, przemysłu, budownictwa, handlu, bezpieczeństwa publicznego. Dane zamieszczone w publikacji prezentuje się w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełniono podstawowymi danymi dla miast – siedzib wojewody i (lub) sejmiku województwa.
Czytaj dalej
3
czer

Pogranicze polsko-niemieckie 2022 w liczbach

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze

Publikacja jest opracowaniem w formie folderu i zawiera informacje z województw Polski Zachodniej i landów Wschodnich Niemiec:
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter