Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

22
pazdz

Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach w październiku 2019 roku

Ogólny wskaźnik syntetyczny koniunktury gospodarczej GUS (SI) w październiku 2019 r. kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego we wrześniu 2019 r., ale niższym niż w październiku 2018 r.
Czytaj dalej
22
pazdz

Budownictwo mieszkaniowe w okresie styczeń-wrzesień 2019 roku

W okresie dziewięciu miesięcy 2019 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła również liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto oraz liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym.
Czytaj dalej
22
pazdz

Dynamika produkcji budowlano-montażowej we wrześniu 2019 roku

We wrześniu br. wartość produkcji budowlano-montażowej w cenach stałych wzrosła, zarówno w ujęciu miesięcznym, jak i narastająco, w porównaniu do analogicznych okresów ubiegłego roku.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

22
pazdz

Zasoby mieszkaniowe w województwie mazowieckim w 2018 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Rok 2018 był kolejnym, w którym odnotowano wzrost liczby mieszkań. Średnia wielkość mieszkania wynosiła ponad 72 m2. Zmniejszyła się przeciętna liczba osób na 1 mieszkanie. W porównaniu z 2017 r. spadła liczba i kwota wypłaconych dodatków mieszkaniowych.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter