Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

24
pazdz

Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach 2000-2019 (październik 2019)

Ocena sytuacji przedsiębiorstw przemysłowych, budowlanych, handlowych i usługowych uzyskana na podstawie subiektywnych ocen aktualnej i przewidywanej koniunktury gospodarczej wyrażonych przez dyrektorów ankietowanych firm.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

24
pazdz

Miejskie obszary funkcjonalne w województwie opolskim, ołomunieckim i morawsko-śląskim w latach 2010-2018

Urząd Statystyczny w Opolu

Publikacja zawiera zestaw informacji m.in. z zakresu demografii, edukacji, mieszkań i podmiotów gospodarki narodowej charakteryzujących miejskie obszary funkcjonalne utworzone w województwie opolskim, ołomunieckim i morawsko-śląskim. Opis analityczny został wzbogacony elementami graficznymi i tablicami przeglądowymi. W celu zilustrowania zmian w czasie wybrane dane zostały przedstawione w ujęciu dynamicznym, obejmującym lata 2010–2018.
Czytaj dalej
24
pazdz

Rolnictwo województwa mazowieckiego na tle kraju i pozostałych województw w 2018 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Niniejsza publikacja została przygotowana przez Urząd Statystyczny w Warszawie w celu zaprezentowania aktualnego stanu rolnictwa województwa mazowieckiego i obrazu wsi mazowieckiej na tle Polski i pozostałych województw.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter