Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rynek wewnętrzny w 2017 r. aneks tabelaryczny

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.10.2018
Częstotliwość wydania: Roczna

Szanowni Państwo,

Udostępniamy Państwu opracowanie prezentujące dane dotyczące działalności podmiotów handlowych oraz gastronomicznych za rok 2017: syntetyczny komentarz z podstawowymi tendencjami oraz zestawienie tabelaryczne, które stanowi kompleksową informację o zjawiskach i tendencjach obserwowanych na rynku wewnętrznym tj. wielkości sprzedaży, rozwoju sieci handlowej, uwarunkowaniach międzynarodowych, dostawach na rynek, zapasach wybranych produktów w przedsiębiorstwach oraz ich spożycia.

Uzupełnieniem zaprezentowanych tablic będzie udostępniona w dniu 15 listopada br. kompleksowa analiza działalności podmiotów handlowych i gastronomicznych, która zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez odbiorców danych zostanie wzbogacona o bardziej szczegółowe informacje dotyczące wielkości sieci handlowych i gastronomicznych oraz ich infrastruktury w przekrojach regionalnych.

Przekroje: województwa, specjalizacje branżowe i formy organizacyjne sklepów.
Do góry

Newsletter