Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

27
czer

Wyniki finansowe zakładów ubezpieczeń w pierwszym kwartale 2018 roku

Wyniki finansowe zakładów ubezpieczeń ogółem w I kwartale 2018 r. były lepsze o 19,4 mln zł niż rok wcześniej. Wpłynęły na to korzystniejsze wyniki uzyskane przez zakłady ubezpieczeń majątkowych (dział II) przy pogorszeniu wyników zakładów ubezpieczeń na życie (dział I).
Czytaj dalej
27
czer

Atlas statystyczny województwa małopolskiego

Ujęte w publikacji aspekty społeczno-gospodarcze i środowiskowe stanowią istotny element polityki spójności. Publikacja zawiera wykresy i mapy statystyczne prezentujące stan oraz zmiany w różnych obszarach takich jak: kapitał ludzki, jakość życia, gospodarka i środowisko, w układzie powiatów lub gmin oraz wybrane dane pokazujące województwo małopolskie na tle innych regionów (NUTS 2) Unii Europejskiej.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

27
czer

Bezrobocie rejestrowane w Polsce - raport

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Raport zawiera dane o stopie bezrobocia rejestrowanego oraz o liczbie bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy, w tym w wybranych grupach. Prezentuje dane o liczbie bezrobotnych według profilów pomocy oraz objętych aktywnymi programami rynku pracy, w tym w ramach nowych form wprowadzonych nowelą ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (m.in. bon szkoleniowy, bon stażowy, bon na zasiedlenie, bon zatrudnieniowy, zlecanie działań aktywizacyjnych agencjom zatrudnienia), a także o wolnych miejscach pracy i miejscach aktywizacji zawodowej.
Czytaj dalej
Do góry

Newsletter