Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

18
gru

Energia ze źródeł odnawialnych w 2019 roku

Bilanse energii ze źródeł odnawialnych w Polsce, w latach 2015–2019. Realizacja zobowiązań unijnych w zakresie udziału energii ze źródeł odnawialnych w końcowym zużyciu energii brutto, w tym również w elektroenergetyce, ciepłownictwie i chłodnictwie oraz w transporcie.
Czytaj dalej
18
gru

Wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu w listopadzie 2020 roku

Według wstępnych danych, w listopadzie 2020 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu były niższe w porównaniu z analogicznym miesiącem poprzedniego roku o 0,2%, a w porównaniu z październikiem 2020 r. utrzymały się na poziomie zbliżonym do zanotowanego przed miesiącem.
Czytaj dalej
18
gru

Dynamika produkcji sprzedanej przemysłu w listopadzie 2020 roku

W listopadzie br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 5,4% w porównaniu z listopadem ub. roku, kiedy to notowano wzrost o 1,4% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu z październikiem br. spadła o 1,6%. W okresie styczeń – listopad br. produkcja sprzedana przemysłu była 2,1% niższa w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 4,0%.
Czytaj dalej
18
gru

Wskaźniki cen produkcji budowlano-montażowej w listopadzie 2020 roku

Według wstępnych danych, w listopadzie 2020 r. ceny produkcji budowlano-montażowej w porównaniu z analogicznym miesiącem poprzedniego roku wzrosły o 2,4%, a w porównaniu z październikiem 2020 r. - o 0,2%.
Czytaj dalej
18
gru

Oświata i wychowanie w roku szkolnym 2019/2020

Informacje o placówkach wychowania przedszkolnego, szkołach podstawowych, branżowych szkołach I stopnia, technikach, liceach ogólnokształcących, szkołach artystycznych, szkołach policealnych, szkołach specjalnych.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter