Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

12
wrz

Fizyczne rozmiary produkcji zwierzęcej w 2021 r.

Podstawowe informacje o ostatecznych szacunkach produkcji zwierzęcej. Informacje o produkcji żywca (wieprzowego, wołowego, drobiowego), wełny, mleka oraz jaj konsumpcyjnych i jaj wylęgowych.
Czytaj dalej
12
wrz

Wypadki przy pracy w pierwszym półroczu 2022 roku - dane wstępne

W I półroczu 2022 r. zgłoszono 27900 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, o 2,6% więcej niż w I półroczu 2021 r. Zmniejszyła się liczba osób poszkodowanych przypadająca na 1000 pracujących (wskaźnik wypadkowości) z 2,01 w I półroczu 2021 r. do 1,89 w I półroczu 2022 r.
Czytaj dalej
12
wrz

Budownictwo w pierwszym półroczu 2022 r.

W 1 półroczu 2022 r., w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, odnotowano wzrost liczby i powierzchni mieszkań oddanych do użytkowania oraz powierzchni budynków niemieszkalnych przekazanych do eksploatacji.
Czytaj dalej
12
wrz

Nowoczesne technologie i nowe źródła danych w pomiarze inflacji

Publikacja zawiera opis metodyki statystycznych badań cen na rynku detalicznym i działania podjęte w celu jej modernizacji.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter