Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

28
sier

Wiadomości Statystyczne nr 8/2019 (699)

W najnowszym numerze m.in.: Mirosława KACZMAREK – Generacja Baby Boomers na rynku bankowości internetowej w Europie; Jadwiga BOŻEK, Janina SZEWCZYK – Zmiany struktury obszarowej gospodarstw rolnych w ujęciu grup typologicznych województw; Małgorzata SKRZEK-LUBASIŃSKA, Samozatrudnienie hybrydowe – ujęcie teoretyczne i empiryczne.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

28
sier

Dojazdy do pracy w województwie opolskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

W województwie opolskim w 2016 r. do pracy poza gminę swojego zamieszkania dojeżdżało 95,3 tys. pracowników najemnych, którzy łącznie stanowili 2,9% ogółu dojeżdżających w kraju (w 2011 r. 90,9 tys., tj. 2,9%). Wyjeżdżających do pracy było więcej niż przyjeżdżających, co przełożyło się na niski wskaźnik ilorazu przepływów związanych z zatrudnieniem – 0,52.
Czytaj dalej
28
sier

Dojazdy do pracy w województwie mazowieckim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

W województwie mazowieckim w 2016 r. do pracy poza gminę swojego zamieszkania dojeżdżało 376,0 tys. pracowników najemnych, co stanowiło 11,5% ogółu dojeżdżających w kraju (w 2011 r. 356,6 tys., tj. 11,4%). Przyjeżdżających do pracy było tu więcej niż wyjeżdżających, a iloraz przepływów związanych z zatrudnieniem wyniósł 4,35 i był najwyższy w Polsce.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter