Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

22
lip

Koniunktura w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu i usługach - lipiec 2021 roku

W lipcu br. wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w większości prezentowanych obszarów gospodarki kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego w czerwcu br. W większości badanych obszarów odnotowuje się poprawę składowych „diagnostycznych”, natomiast w przypadku „prognostycznych” – brak zmian lub pogorszenie.
Czytaj dalej
22
lip

Turyści w bazie noclegowej. Maj 2021 roku

Turyści (krajowi i zagraniczni) korzystający z noclegów w 2021 roku w turystycznych obiektach noclegowych posiadających 10 i więcej miejsc noclegowych.
Czytaj dalej
22
lip

Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2021 roku

Powierzchnia, liczba ludności i gęstość zaludnienia wg stanu na 1 stycznia 2021 roku.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

22
lip

Sytuacja społeczno-gospodarcza Białegostoku w 2020 r.

Urząd Statystyczny w Białymstoku

W opracowaniu został przedstawiony obszerny materiał statystyczny dotyczący sytuacji demograficznej, warunków życia mieszkańców oraz stanu gospodarki Białegostoku w 2020 r. W celu zilustrowania przemian i tendencji, większość danych zestawiono z wynikami analogicznych badań z lat: 2010, 2015 i 2019, a wybrane informacje zostały zaprezentowane w dłuższej retrospekcji.
Czytaj dalej
22
lip

Budownictwo mieszkaniowe w województwie śląskim w 2020 r.

Urząd Statystyczny w Katowicach

Opracowanie prezentuje zestaw danych statystycznych dotyczących efektów rzeczowych budownictwa mieszkaniowego w województwie śląskim w 2020 r. (budynki i mieszkania oddane do użytkowania), wydanych pozwoleń na budowę i zgłoszeń z projektem budowlanym, a także mieszkań, których budowę rozpoczęto. Zawiera także komentarz analityczny ilustrowany wykresami i zestawieniami tabelarycznymi.
Czytaj dalej
22
lip

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter