Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

19
gru

Ceny produktów rolnych w listopadzie 2016 roku

Na rynku rolnym w listopadzie 2016 r., zarówno w skupie jak i na targowiskach w skali miesiąca odnotowano wzrost cen większości podstawowych produktów rolnych z wyjątkiem cen ziemniaków, żywca wieprzowego, ponadto w skupie jęczmienia, owsa i drobiu.
Czytaj dalej
19
gru

Dynamika produkcji przemysłowej i budowlano-montażowej w listopadzie 2016 roku

W listopadzie br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 3,3% w porównaniu z listopadem ub. roku, natomiast w produkcji budowlano-montażowej odnotowano spadek o 12,8%.
Czytaj dalej
19
gru

Budownictwo mieszkaniowe w okresie styczeń-listopad 2016 roku

W okresie jedenastu miesięcy 2016 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła również liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto.
Czytaj dalej
19
gru

Wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu oraz produkcji budowlano-montażowej w listopadzie 2016 roku

Według wstępnych danych w listopadzie 2016 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu były wyższe o 1,7% w porównaniu z listopadem 2015 r. Ceny produkcji budowlano-montażowej ukształtowały się na poziomie zbliżonym do zanotowanego w listopadzie 2015 r. W okresie styczeń–listopad 2016 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu były o 0,5% niższe w porównaniu z analogicznym okresem 2015 r. (kiedy również notowano spadek - o 2,3%), a ceny produkcji budowlano-montażowej niższe o 0,4% (spadek w ub. roku - o 0,5%).
Czytaj dalej
19
gru

Dynamika sprzedaży detalicznej w listopadzie 2016 roku

W listopadzie br. odnotowano wzrost sprzedaży detalicznej1 w cenach stałych w skali roku o 7,4% (wobec wzrostu o 4,6% przed miesiącem oraz o 5,7% w listopadzie ub. roku). W porównaniu z październikiem br. miał miejsce spadek sprzedaży detalicznej o 3,4% (wobec spadku przed rokiem o 5,9%).
Czytaj dalej
19
gru

Bilansowe wyniki finansowe podmiotów gospodarczych w 2015 roku

Wysokość aktywów i pasywów (podmiotów prowadzących pełny zestaw rachunków, tj. sporządzających bilans) oraz przychodów, kosztów i wyników finansowych charakteryzujących ich kondycję finansową, w tym m.in. wskaźniki rentowności obrotu, wskaźniki płynności oraz rentowności majątku: obrotowego, trwałego i aktywów.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

19
gru

Boże Narodzenie 2016 Ceny detaliczne wybranych towarów

Urząd Statystyczny w Lublinie

Ceny detaliczne wybranych towarów w województwie lubelskim (listopad 2016)
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter