Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

16
lip

Świadczenie wychowawcze, dodatek wychowawczy i dodatek do zryczałtowanej kwoty w 2017 r.

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci. W 2017 r. do rodzin trafiło prawie 23 452,8 mln zł, w tym 23 171,3 mln zł w ramach świadczenia wychowawczego oraz 281,6 mln zł w ramach dodatków wychowawczych i dodatków do zryczałtowanej kwoty.
Czytaj dalej
16
lip

Mały Rocznik Statystyczny Polski 2018

Obszerny zestaw informacji o Polsce oraz wybrane dane o krajach Europy i świata. W bogatej formie graficznej prezentowany jest opis statystyczny stanu gospodarki oraz poziomu życia ludności.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

16
lip

Sytuacja demograficzna województwa pomorskiego w 2017 r.

Urząd Statystyczny w Gdańsku

Publikacja Sytuacja demograficzna województwa pomorskiego w 2017 r. zastąpiła ukazujące się w cyklu rocznym opracowanie Ludność, ruch naturalny i migracje w województwie pomorskim. Publikacja stanowi próbę analizy sytuacji i procesów demograficznych zachodzących w kilkunastoletnim szeregu czasowym, a także wskazuje kierunki przemian i podstawowe tendencje.
Czytaj dalej
16
lip

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

16
lip

Wskaźniki inflacji bazowej

Narodowy Bank Polski

Szeregi czasowe wskaźników inflacji bazowej.
Czytaj dalej
16
lip

Renty z tytułu niezdolności do pracy oraz renty rodzinne przyznane w 2017 r. z powodu wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Departament Statystyki i Prognoz

Analiza przyczyn i skutków wypadków przy pracy/chorób zawodowych w oparciu o te kategorie zdarzeń, w następstwie których przyznane zostały w danym roku renty powypadkowe. Analiza zawiera informacje o cechach demograficznych, społecznych i zawodowych rencistów poszkodowanych w wypadkach w korelacji z rodzajem wypadku/choroby zawodowej i stopniem niezdolności do pracy.
Czytaj dalej
Do góry

Newsletter