Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

2
lip

Szybki szacunek wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w czerwcu 2018 roku

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych według szybkiego szacunku w czerwcu 2018 r. w stosunku do poprzedniego miesiąca wzrosły o 0,1% (wskaźnik cen 100,1), a w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 1,9% (wskaźnik cen 101,9).
Czytaj dalej
2
lip

Atlas statystyczny województwa lubelskiego

Opracowanie zawiera mapy i wykresy statystyczne prezentujące stan oraz zmiany w czasie zagadnień związanych z kapitałem ludzkim, jakością życia, gospodarką oraz środowiskiem w układzie gmin, powiatów, województw, a także wybrane dane dla regionów NUTS 2 Unii Europejskiej.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Brak publikacji.

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

2
lip

Informacja o realizacji ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacja zawiera opis systemu świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz prowadzonym postępowaniu wobec dłużników alimentacyjnych, omówienie zmian w przepisach, jakie weszły w życie w danym roku, przedstawienie danych statystycznych pochodzących ze sprawozdań rzeczowo-finansowych gromadzonych przez MRPiPS na temat liczby korzystających oraz wydatków na świadczenia i koszty obsługi.
Czytaj dalej
Do góry

Newsletter