Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

7
sty

Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON grudzień 2018

Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON (bez osób fizycznych prowadzących wyłącznie indywidualne gospodarstwa rolne) prezentuje dane o liczbie i strukturze podmiotów gospodarki narodowej wpisanych do rejestru REGON na koniec danego miesiąca na tle odpowiednich danych według stanu na koniec miesiąca poprzedniego.
Czytaj dalej
7
sty

Działalność gospodarcza podmiotów z kapitałem zagranicznym w 2017 roku

Charakterystyka wielkości i struktury kapitału zaangażowanego w podmiotach z udziałem kapitału zagranicznego, w tym, kraju jego pochodzenia oraz prezentacja podstawowych wyników finansowych i wskaźników ekonomicznych charakteryzujących działalność prowadzoną przez te podmioty.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

7
sty

Rocznik Statystyczny Województwa Zachodniopomorskiego 2018

Urząd Statystyczny w Szczecinie

Podstawowa zbiorcza publikacja Urzędu zawierająca zestaw informacji charakteryzujących poziom życia społeczeństwa, stan środowiska naturalnego i gospodarki oraz dane charakterystyczne dla województwa. Dane statystyczne zgrupowane zostały w 24 działach tematycznych, poprzedzonych tablicami przeglądowymi, ukazującymi województwo zachodniopomorskie na tle kraju oraz w ujęciu retrospektywnym.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

7
sty

Specjalistyczne badania statystyczne w przemyśle stoczniowym.

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Raport Centrum Techniki Okrętowej S.A. Zawiera dane dotyczące przemysłu stoczniowego.
Do góry

Newsletter