Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

18
czer

Osobowy ruch graniczny na przejściach z Ukrainą, Białorusią i Rosją - kwiecień 2015 r.

Wykresy ilustrujące osobowy ruch graniczny na przejściach z Ukrainą, Białorusią i Rosją
Czytaj dalej
18
czer

Budownictwo mieszkaniowe - maj 2015 r.

W okresie pięciu miesięcy 2015 roku oddano do użytkowania mniej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła natomiast liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia i liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto.
Czytaj dalej
18
czer

Dynamika produkcji przemysłowej i budowlano-montażowej w maju 2015 r.

W maju br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 2,8% w porównaniu z majem ub. roku, natomiast w produkcji budowlano-montażowej odnotowano wzrost o 1,3%. W okresie styczeń-maj br. produkcja sprzedana przemysłu była o 4,1% wyższa w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 4,7%, natomiast produkcja budowlano-montażowa była o 2,9% wyższa niż przed rokiem, kiedy notowano wzrost o 11,3%.
Czytaj dalej
18
czer

Wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu oraz produkcji budowlano-montażowej w maju 2015 r.

Według wstępnych danych w maju 2015 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu były niższe o 2,2% w porównaniu z majem 2014 r.
Czytaj dalej
18
czer

Dynamika sprzedaży detalicznej. Maj 2015 r.

W maju br. odnotowano wzrost sprzedaży detalicznej1 w cenach stałych w skali roku o 4,7% (wobec wzrostu o 1,5% przed miesiącem oraz o 4,3% w maju ub. roku). W porównaniu z kwietniem br. miał miejsce wzrost sprzedaży detalicznej o 0,5% (wobec spadku przed rokiem o 2,5%).
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Brak publikacji.

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter