Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

17
list

Przeciętne zatrudnienie i wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w październiku 2017 roku

W październiku 2017 r. przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw było wyższe o 4,4% r/r i wyniosło 6035,8 tys., a przeciętne miesięczne wynagrodzenie (brutto) było wyższe o 7,4% r/r i wyniosło 4574,35 zł.
Czytaj dalej
17
list

Obwieszczenie w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w październiku 2017 roku

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w październiku 2017 r. wyniosło 4574,35 zł.
Czytaj dalej
17
list

Komunikat w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku w październiku 2017 roku

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku w październiku 2017 r. wyniosło 4574,02 zł.
Czytaj dalej
17
list

Obwieszczenie w sprawie wysokości przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w gospodarce narodowej w województwach w 2016 roku

Wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w gospodarce narodowej w województwach w 2016 r., określoną w tabeli stanowiącej załącznik do obwieszczenia.
Czytaj dalej
17
list

Turystyczne obiekty noclegowe na obszarach nadmorskich w sezonie wakacyjnym

W Polsce jest ogółem 2 478 gmin (od dnia 1.01.2015 r.), spośród których 55 zostało według metodologii Eurostatu zaliczonych do obszarów nadmorskich.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

17
list

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

17
list

Statystyka ciepłownictwa polskiego 2016

Ministerstwo Energii, Agencja Rynku Energii S.A.

Informacje statystyczne charakteryzujące polski system ciepłownictwa. Zdolności produkcyjne i ich wykorzystanie, zużycie paliw i energii w przedsiębiorstwach produkujących i sprzedających ciepło, wskaźniki techniczne, ceny zakupu i sprzedaży ciepła, struktura odbiorców i producentów, wyniki finansowe przedsiębiorstw produkcyjno-dystrybucyjnych. Publikacja dostępna wyłącznie w formie papierowej.
Do góry

Newsletter