Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

10
list

Obroty towarowe handlu zagranicznego ogółem i według krajów w okresie styczeń wrzesień 2017 roku

W okresie styczeń–wrzesień 2017 r. eksport w cenach bieżących wyniósł 640 646,3 mln zł, a import 632 621,6 mln zł. Dodatnie saldo ukształtowało się na poziomie 8 024,7 mln zł, natomiast przed rokiem wyniosło 13 050,4 mln zł. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku eksport wzrósł o 8,1%, a import o 9,2%.
Czytaj dalej
10
list

Produkt krajowy brutto i wartość dodana brutto według województw i podregionów w latach 2010-2015

Główny Urząd Statystyczny publikuje zrewidowane dane z rachunków regionalnych w ślad za rewizją w rocznych rachunkach narodowych, dokonaną stosownie do standardowej procedury dotyczącej nadmiernego deficytu (tzw. notyfikacja fiskalna).
Czytaj dalej
10
list

Komunikat w sprawie przeciętnego wynagrodzenia w III kwartale 2017 roku

Przeciętne wynagrodzenie w trzecim kwartale 2017 r. wyniosło 4255,59 zł.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

10
list

Sytuacja osób starszych w województwie śląskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Katowicach

W opracowaniu przedstawione zostały dane dotyczące procesów demograficznych zachodzących w populacji osób starszych, ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz dochodów. Opracowanie zawiera również informacje z zakresu aktywności osób starszych w ramach działalności centrów kultury, domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic oraz Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Czytaj dalej
10
list

Rynek pracy w województwie mazowieckim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Publikacja została przygotowana przy wykorzystaniu wyników badań statystycznych statystyki publicznej, w tym na podstawie danych uzyskanych z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter