Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

17
marz

Budownictwo mieszkaniowe w okresie I-II 2017 r.

W okresie dwóch miesięcy 2017 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła również liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto.
Czytaj dalej
17
marz

Dynamika produkcji przemysłowej i budowlano-montażowej w lutym 2017 roku

W lutym br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 1,2% w porównaniu z lutym ub. roku, natomiast w produkcji budowlano-montażowej odnotowano spadek o 5,4%.
Czytaj dalej
17
marz

Wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu oraz produkcji budowlano-montażowej w lutym 2017 roku

Według wstępnych danych w lutym 2017 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu były wyższe o 4,4% w porównaniu z lutym 2016 r. Wzrost cen odnotowano również w produkcji budowlano-montażowej – o 0,3%.
Czytaj dalej
17
marz

Dynamika sprzedaży detalicznej w lutym 2017 r.

W lutym br. odnotowano wzrost sprzedaży detalicznej w cenach stałych w skali roku o 5,2% (wobec wzrostu o 9,5% przed miesiącem oraz o 6,2% w lutym 2016 r.). W porównaniu ze styczniem br. miał miejsce spadek sprzedaży detalicznej o 2,8% (wobec wzrostu przed rokiem o 1,3%).
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

17
marz

Infografika - Niepełnosprawni

Urząd Statystyczny w Rzeszowie

Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter