Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

Brak publikacji.

Publikacje urzędów statystycznych

7
lip

Piecza zastępcza w województwie opolskim w 2021 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Opracowanie sygnalne przedstawia dane dotyczące rodzinnej oraz instytucjonalnej pieczy zastępczej w województwie opolskim w 2021 r., w porównaniu z 2020 r., jak również w odniesieniu do 2012 r.
Czytaj dalej
7
lip

Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2021 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Opracowanie prezentuje informacje dotyczące mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania.
Czytaj dalej
7
lip

Popyt na pracę w województwie mazowieckim w 2021 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Na koniec 2021 r. w województwie odnotowano 32,8 tys. wolnych miejsc pracy, tj. o 44,8% więcej niż rok wcześniej. Liczba nowo utworzonych miejsc pracy od stycznia do grudnia 2021 r. wzrosła o 24,6% w porównaniu z analogicznym okresem 2020 r., a liczba stanowisk zlikwidowanych zmniejszyła się o 19,8%. Na jedno zlikwidowane miejsce pracy przypadały ponad dwa miejsca nowo utworzone.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter