Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Transport - wyniki działalności w 2017 roku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 26.09.2018
Data modyfikacji: 21.03.2019
Częstotliwość wydania: Roczna

Informacje o: rodzajach transportu, sieci komunikacyjnej (wg województw), taborze transportowym (wg rodzajów taboru) oraz pojazdach samochodowych zarejestrowanych (wg rodzajów pojazdów i województw), przewozach ładunków i pasażerów (wg rodzajów przewozów i kierunków komunikacji), przeładunkach w portach morskich (wg grup ładunków i portów) i lotniczych (wg portów), ruchu statków (wg portów i bander) i pasażerów (wg portów), ruchu samolotów i pasażerów w portach lotniczych (wg portów). Dane o przychodach, kosztach, zatrudnieniu i wynagrodzeniach w transporcie. Informacje dotyczące: ruchu środków transportu na przejściach granicznych (granica wschodnia), wypadków drogowych oraz wybrane dane o transporcie w krajach UE. Informacje o działalności poczty dotyczące placówek pocztowych, usług pocztowych oraz przychodów i kosztów. Zatrudnienie i wynagrodzenia dla działalności pocztowej oraz wybrane dane o poczcie w krajach UE.

 

02.01.2019 r. zmodyfikowany został plik pdf (s. 27) i tablica 66(99) w dziale III.

21.03.2019 r. zmodyfikowany został plik Excel  „dzial_III_transport__drogowy.xlsx“ — poprawki są naniesione na czerwono w tablicach 57(90), 58(91), 61(94), 63(96

Przekroje: województwa - sieć komunikacyjna, pojazdy samochodowe, komunikacja miejska, wypadki drogowe
Do góry

Newsletter