Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka finansowa jednostek samorządu terytorialnego 2013

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 28.11.2014
Częstotliwość wydania: Roczna

W opracowaniu omówiono ogólne zasady gospodarki budżetowej samorządów lokalnych, akcentując zmiany systemowe i legislacyjne wprowadzone w analizowanym okresie. W dalszej części publikacji podano informacje na temat wykonania budżetów jednostek samorządu terytorialnego ogółem oraz gmin, miast na prawach powiatu, powiatów i województw. Dane budżetowe z 2013 r. zostały zaprezentowane na tle wyników osiągniętych w poprzednich okresach sprawozdawczych. Aneks statystyczny zawiera szeregi czasowe dochodów, wydatków, wyników, przychodów i rozchodów oraz zobowiązań samorządów lokalnych od 2003 r.

Przekroje:

Dochody i wydatki budżetów jednostek samorządu terytorialnego według klasyfikacji działów i rozdziałów. Jednostki samorządu terytorialnego ogółem, w tym szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego, w podziale na rodzaje gmin.Plik zip zawiera tablice xls

Do góry

Newsletter