Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w jednostkach administracji publicznej, przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych w 2023 roku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.12.2023

Informacja dotyczy Wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych.

Szczegółowe wyniki badań wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych: korzystanie z komputerów i urządzeń mobilnych, Internetu oraz różnorodnych usług internetowych lub systemów informatycznych.

Badaniem w przedsiębiorstwach objęto podmioty o liczbie pracujących co najmniej 10 osób. Badaniem w gospodarstwach domowych objęto gospodarstwa z przynajmniej jedną osobą w wieku 16-74 lata oraz osoby w tym wieku, z wyjątkiem osób mieszkających w gospodarstwach zbiorowych, takich jak: domy studenckie, hotele robotnicze, domy opieki społecznej, zakony, szpitale, koszary, zakłady karne itp.

Uwaga: odsetki w tabelach mogą nie sumować się na 100%, ponieważ w wielu pytaniach w ankiecie istniała możliwość wybrania więcej niż jednej odpowiedzi. Dane oznaczone literą V obarczone są niską precyzją.

Dane współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Archiwum

Do góry

Newsletter