Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

27
list

Sytuacja społeczno-gospodarcza kraju w październiku 2019 r.

Krótkookresowa analiza zjawisk i procesów zachodzących m.in. w obszarze rynku pracy i wynagrodzeń, cen, podstawowych obszarów gospodarki narodowej (rolnictwo, przemysł, budownictwo, rynek wewnętrzny) oraz handlu zagranicznego.
Czytaj dalej
27
list

Produkcja ważniejszych wyrobów przemysłowych w październiku 2019 roku

Ilość produkcji wybranych wyrobów przemysłowych wytwarzanych przez podmioty gospodarcze, w których liczba pracujących przekracza 49 osób. Informacje dotyczą produkcji wyrobów gotowych przeznaczonych na sprzedaż, jak również do dalszego przerobu wewnątrz przedsiębiorstwa, wytwarzanych z surowca własnego i powierzonego.
Czytaj dalej
27
list

Biuletyn Statystyczny Nr 10/2019

Podstawowe dane i wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą kraju, prezentowane w postaci szeregów danych - miesięcznych, kwartalnych i rocznych.
Czytaj dalej
27
list

Monitoring Rynku Pracy - informacja o rynku pracy w trzecim kwartale 2019 r.

W III kwartale 2019 roku liczba ludności aktywnej zawodowo w wieku 15 lat i więcej wyniosła 17151 tys. osób, z tego 16619 tys. to pracujący i 532 tys. - bezrobotni. Populacja biernych zawodowo liczyła 13124 tys.
Czytaj dalej
27
list

Bezrobotni zarejestrowani i stopa bezrobocia. Stan w końcu października 2019 r.

Informacja o liczbie bezrobotnych zarejestrowanych oraz stopa bezrobocia według makroregionu, regionu i podregionu według stanu w końcu października 2019 r.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

27
list

Ochrona zdrowia w województwie opolskim w 2018 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Opracowanie prezentuje dane nt. placówek ochrony zdrowia funkcjonujących na terenie województwa opolskiego w 2018 r. w porównaniu z 2017 r., jak również w odniesieniu do 2012 r.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter