Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

21
maj

Wskaźniki cen produkcji sprzedanej przemysłu w kwietniu 2020 roku

Według wstępnych danych w kwietniu 2020 r. ceny produkcji sprzedanej przemysłu spadły w porównaniu z analogicznym miesiącem poprzedniego roku o 1,3% , a w porównaniu z marcem 2020 o 0,6%.
Czytaj dalej
21
maj

Dynamika produkcji sprzedanej przemysłu w kwietniu 2020 roku

W kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o 5,6% niższa w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 6,8%.
Czytaj dalej
21
maj

Wskaźniki cen produkcji budowlano-montażowej w kwietniu 2020 roku

Według wstępnych danych w kwietniu 2020 r. ceny produkcji budowlano-montażowej w porównaniu z analogicznym miesiącem poprzedniego roku wzrosły o 2,8% a w porównaniu z marcem 2020 r. o 0,2%.
Czytaj dalej
21
maj

Komunikat w sprawie ceny 1 m2 powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego za I kwartał 2020 r.

Cena 1m2 powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego za I kwartał 2020 r. wyniosła 4567 zł.
Czytaj dalej
21
maj

Ceny robót budowlano-montażowych i obiektów budowlanych (marzec 2020 r.)

Wskaźniki cen wybranych obiektów budowlanych, tj.: budynków i obiektów inżynierii lądowej i wodnej, w tym obiektów drogowych i mostowych. Wskaźniki cen wybranych robót budowlano-montażowych.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

21
maj

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego 2020

Urząd Statystyczny w Białymstoku

W publikacji zaprezentowano informacje charakteryzujące stan i ochronę środowiska, sytuację demograficzną, edukację, zasoby pracy, jakość życia, stan gospodarki, a także finanse jednostek samorządu terytorialnego w województwie podlaskim.
Czytaj dalej
21
maj

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego 2020

Urząd Statystyczny w Kielcach

Procesy zachodzące w gospodarce narodowej na terenie województwa oraz prezentacja ich zróżnicowania wewnętrznego w zakresie zjawisk istotnych z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego, tj. kapitału ludzkiego (w tym procesów demograficznych i zasobów pracy), jakości życia mieszkańców, gospodarki, z uwzględnieniem procesów związanych z rozwojem przedsiębiorczości, realizacją inwestycji, produkcji i usług, infrastruktury gospodarki, finansów publicznych, ochrony środowiska.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter