Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

17
marz

Statistics in Transition new series nr 1/2022

15 marca 2022 r. ukazał się numer 1/2022 "Statistics in Transition new series". Zapraszamy na stronę https://sit.stat.gov.pl/Issue/27.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

17
marz

Bezrobocie rejestrowane w województwie świętokrzyskim w 2021 r.

Urząd Statystyczny w Kielcach

Informację sygnalną opracowano na podstawie sprawozdawczości Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej sporządzanej przez powiatowe urzędy pracy (formularze: MPiPS-01 z załącznikami, MPiPS-02). Przedstawione dane dotyczą wyłącznie osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy i poszukujących pracy poprzez te urzędy.
Czytaj dalej
17
marz

Bezrobocie rejestrowane w województwie wielkopolskim w 2021 r.

Urząd Statystyczny w Poznaniu

Stopa bezrobocia rejestrowanego w wielkopolskim na koniec grudnia 2021 r. wyniosła 3,1%, co w skali roku oznacza spadek o 0,6 p.proc. Wskaźnik ten wciąż pozostaje najniższy w kraju. Większość bezrobotnych nie ma prawa do zasiłku, a do ewidencji najczęściej trafiają osoby, które jako bezrobotne rejestrują się po raz kolejny. Nadal istotny problem stanowi zjawisko długotrwałego bezrobocia.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter