Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

15
gru

Turyści w bazie noclegowej. Październik 2017 r.

Turyści zagraniczni i krajowi korzystający z bazy noclegowej i udzielone im noclegi w turystycznych obiektach noclegowych posiadających 10 i więcej miejsc noclegowych.
Czytaj dalej
15
gru

Budownictwo niemieszkaniowe I-III kwartał 2017 r.

W okresie I-IX 2017 r. liczba nowych budynków niemieszkalnych oddanych do użytkowania była większa niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

15
gru

Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie opolskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Publikacja Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie opolskim w 2016 r. zawiera wyniki reprezentacyjnego badania struktury gospodarstw rolnych przeprowadzonego w okresie od 1 czerwca do 29 lipca 2016 r.
Czytaj dalej
15
gru

Obszar Metropolitalny Warszawy w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Urząd Statystyczny w Warszawie przekazuje Państwu ostatnią już edycję publikacji obrazującej Obszar Metropolitalny Warszawy (OMW). W tym roku oraz kolejnych latach wydana zostanie publikacja o podobnym charakterze dotycząca nowej jednostki terytorialnej zawierającej w sobie dużą część gmin OMW. Z uwagi na zmieniający się od 1 stycznia 2018 r. podział jednostek statystycznych Unii Europejskiej na poziomie NUTS 2 nowa publikacja poświęcona będzie regionowi warszawskiemu stołecznemu.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

15
gru

Ocena stanu środowiska polskich obszarów morskich Bałtyku na podstawie danych monitoringowych z roku 2016 na tle dziesięciolecia 2006-2015

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Publikacja zawiera ocenę stanu wód przejściowych i przybrzeżnych zgodnie z Ramową Dyrektywą Wodną oraz ocenę wód morza otwartego zgodnie z Ramową Dyrektywą ws. Strategii Morskiej wykonane w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska.
Czytaj dalej
15
gru

Sytuacja w elektroenergetyce - III kw. 2017 r.

Ministerstwo Energii, Agencja Rynku Energii S.A.

Informacje statystyczne dot. produkcji i zużycia energii elektrycznej w kraju. Dane techniczno-ekonomiczne dot. wykorzystania mocy, wskaźników określających sprawność realizowanych przemian energetycznych oraz dane ekonomiczno-finansowe o przychodach ze sprzedaży energii elektrycznej, kosztach jej dostarczania do odbiorców i cenach sprzedaży. Przekroje: podsektor wytwarzania, przesyłu, dystrybucji, obrotu. Publikacja dostępna wyłącznie w formie papierowej.
Do góry

Newsletter