Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

15
list

Wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych w październiku 2023 roku

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w październiku 2023 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 6,6% (przy wzroście cen usług – o 9,3% i towarów – o 5,7%). W stosunku do poprzedniego miesiąca ceny towarów i usług wzrosły o 0,3% (w tym towarów i usług – po 0,3%).
Czytaj dalej
15
list

Gospodarka finansowa jednostek samorządu terytorialnego 2022

Informacja o wykonaniu budżetów różnych szczebli jednostek samorządu terytorialnego, ogólne zasady gospodarki budżetowej samorządów lokalnych, w tym zmiany systemowe i legislacyjne, procesy przedstawione w wieloletnim ujęciu.
Czytaj dalej
15
list

Gospodarka mieszkaniowa i infrastruktura komunalna w 2022 roku

Stan zasobów mieszkaniowych i warunki mieszkaniowe - wyposażenie mieszkań w urządzenia techniczno-sanitarne. Mieszkania według form własności, zaległości w opłatach za mieszkanie, spłaty kredytów mieszkaniowych, działania eksmisyjne, remonty mieszkań oraz koszty utrzymania zasobów lokalowych, stawki opłat za lokale w budynkach według form własności.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

15
list

Aglomeracja Opolska w 2022 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Publikacja zawiera dane statystyczne charakteryzujące sytuację społeczną i gospodarczą Aglomeracji Opolskiej w 2022 r
Czytaj dalej
15
list

Rynek pracy w województwie mazowieckim w 2022 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Niniejsza publikacja ma na celu zaprezentowanie najważniejszych tematów z zakresu rynku pracy dotyczących pracujących, bezrobotnych, warunków pracy, wypadków przy pracy oraz wynagrodzeń. Poprzez swój zakres i przekrój wzmacnia ona system monitorowania polityki spójności w regionie.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter