Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

11
lip

Działalność przedsiębiorstw pośrednictwa kredytowego w 2023 roku

W 2023 r. badaniem zostało objętych 212 podmiotów prowadzących działalność pośrednictwa kredytowego i udzielających pożyczek ze środków własnych.
Czytaj dalej
11
lip

Produkcja wyrobów przemysłowych w 2023 roku

Wartość produkcji sprzedanej wyrobów własnych producentów w 2023 r. spadła w stosunku do roku 2022 o 5,6% i wyniosła 1 775,5 mld zł.
Czytaj dalej
11
lip

Informacja o podmiotach gospodarki narodowej wpisanych do rejestru REGON - czerwiec 2024

Według stanu na koniec czerwca 2024 roku do rejestru REGON wpisanych było 5 230,6 tys. podmiotów gospodarki narodowej. W czerwcu zarejestrowano 28,8 tys. nowych podmiotów tj. o 5,1% mniej niż miesiąc wcześniej.
Czytaj dalej
11
lip

Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON czerwiec 2024

Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON (bez osób fizycznych prowadzących wyłącznie indywidualne gospodarstwa rolne) prezentuje dane o liczbie i strukturze podmiotów gospodarki narodowej wpisanych do rejestru REGON na koniec danego miesiąca na tle odpowiednich danych według stanu na koniec miesiąca poprzedniego.
Czytaj dalej
11
lip

Kwartalna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON rok 2024

Kwartalna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON deklarujących prowadzenie działalności prezentuje dane o liczbie podmiotów gospodarki narodowej wpisanych w krajowym rejestrze urzędowym gospodarki narodowej REGON (bez osób fizycznych prowadzących wyłącznie indywidualne gospodarstwa rolne), dla których informacje zgłoszone do rejestru REGON wskazują na prowadzenie działalności.
Czytaj dalej
11
lip

Zeszyt metodologiczny - Wspieranie rodziny i system pieczy zastępczej

Celem opracowania jest przedstawienie metodologii badania instytucjonalnej i rodzinnej pieczy zastępczej oraz placówek wsparcia dziennego zapewniających opiekę i wychowanie dzieciom i młodzieży pozbawionym całkowicie lub częściowo opieki i wsparcia ze strony rodziny naturalnej.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

11
lip

Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2023 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Opracowanie prezentuje informacje dotyczące mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter