Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Informacja na temat publikacji "Ludność. Stan i struktura ludności oraz ruch naturalny w przekroju terytorialnym (stan w dniu 31 XII 2021)" zaplanowanej na październik 2022 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18.05.2022

Uprzejmie informujemy, że w związku opracowywaniem nowej podstawy do naliczenia ludności za 2021 rok, bazującej na wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, wydanie tegorocznej edycji publikacji „Ludność. Stan i struktura ludności oraz ruch naturalny w przekroju terytorialnym” jest planowane na październik 2022 r. Niniejsza publikacja zostanie opracowana w oparciu o wyniki NSP’2021 i będzie zawierała dane o liczbie i strukturze ludności według stanu na dzień 31.12.2021 r.

Jednocześnie informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące ludności, opracowane na podstawie wyników NSP’2011, które były prezentowane m. in. w przedmiotowej publikacji, dostępne są w postaci tablic wynikowych (xlsx) na stronie internetowej GUS w bazie Demografia: https://demografia.stat.gov.pl/BazaDemografia/StartIntro.aspx  (Wyniki badań bieżących -> RUCH NATURALNY LUDNOŚCI -> Ludność).

Do góry

Newsletter