Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Turystyka w 2015 roku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.06.2016
Częstotliwość wydania: Roczna

Baza noclegowa – rozmieszczenie i wykorzystanie turystycznych obiektów noclegowych przez Polaków i turystów zagranicznych. Przestrzenne zróżnicowanie potencjału turystycznego w Polsce – wybrane wskaźniki przedstawiające rozmieszczenie i wykorzystanie bazy noclegowej. Uczestnictwo mieszkańców Polski w podróżach krajowych i zagranicznych; charakterystyka wyjazdów z jednym i więcej noclegiem z uwzględnieniem wydatków związanych z wyjazdami. Przyjazdy turystów zagranicznych do Polski. Ruch graniczny – ruch osobowy na granicach Polski (m.in. przyjazdy cudzoziemców i wyjazdy obywateli polskich). Informacje o ruchu granicznym środków transportu. Wybrane informacje dotyczące działalności Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Przekroje: dla bazy noclegowej – województwa, podregiony, rodzaje obiektów; dla ruchu granicznego – przejścia graniczne
(z wyjątkiem granic z krajami UE), obywatelstwo osób z państw trzecich (tj. spoza UE) przekraczających granice; działalność PTTK – kraj; szlaki turystyczne wg województw.
Do góry

Newsletter