Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Szkoły wyższe i ich finanse w 2018 roku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.10.2019
Częstotliwość wydania: Roczna

Informacje o uczelniach działających w roku akademickim 2018/19 zgodnie z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Prezentacja danych o uczelniach, studentach i absolwentach według typów uczelni, grup i podgrup kierunków studiów, wieku i płci, nauczycielach akademickich, studiach doktoranckich i podyplomowych, nadanych stopniach i tytułach naukowych. Dane o strukturze i poziomie podstawowych kategorii finansowych: przychody, koszty i wynik finansowy uczelni, fundusze uczelni i ich wykorzystanie, nakłady inwestycyjne i koszty remontów, koszty jednostkowe kształcenia. Udział wydatków na szkolnictwo wyższe w wybranych krajach europejskich i wydatkach publicznych w Polsce.

Przekroje: województwa, sektory własności, typy uczelni, grupy i podgrupy kierunków studiów oraz formy kształcenia, dane dotyczące finansów – według typów uczelni
Do góry

Newsletter