Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Charakterystyka ustawicznego szkolenia zawodowego w przedsiębiorstwach w 2015 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.12.2017
Częstotliwość wydania: wydanie co 5 lat

Charakterystyka ustawicznego szkolenia zawodowego w przedsiębiorstwach – wyniki kolejnej edycji badania opartego na międzynarodowych zaleceniach metodologicznych Eurostatu. Analiza wyników badania pozwoliła na określenie stopnia zaangażowania pracodawców w podnoszenie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących w 2015 r. Publikacja zawiera dane dotyczące szkoleń w całości lub w części finansowanych przez przedsiębiorstwo m.in. form szkoleń, liczby uczestników, czasu trwania kursów, kosztów kursów, rodzaju nabytych umiejętności po kursach przez pracujących, rodzaju realizatorów kursów, wskaźników dostępności do kursów, udziału kosztów kursów w koszcie pracy, polityki szkoleniowej przedsiębiorstw; charakterystyka wstępnego szkolenia zawodowego.

Przekroje: województwa, wybrane sekcje i działy PKD, klasy wielkości przedsiębiorstw o liczbie pracujących 10–49 osób, 50–249 osób i powyżej 250 osób.
Do góry

Newsletter