Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

22
czer

Koniunktura konsumencka. Czerwiec 2017 roku

Czerwiec 2017 r. przyniósł dalszą poprawę obecnych i przyszłych nastrojów konsumenckich. Oba wskaźniki syntetyczne osiągnęły najwyższe wartości w historii badania.
Czytaj dalej
22
czer

Ceny robót budowlano-montażowych i obiektów budowlanych. Kwiecień 2017 r.

Wskaźniki cen wybranych obiektów budowlanych, tj.: budynków i obiektów inżynierii lądowej i wodnej, w tym obiektów drogowych i mostowych. Wskaźniki cen wybranych robót budowlano-montażowych. Definicje dotyczące podstawowych pojęć stosowanych w publikacji, uwagi metodyczne, lista i charakterystyka obiektów-reprezentantów, a w miesiącach kończących półrocze i rok - komentarz analityczny.
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

22
czer

Ludność, ruch naturalny i migracje w województwie opolskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Opolu

Publikacja prezentuje podstawowe informacje statystyczne o stanie i strukturze ludności, małżeństwach, ruchu naturalnym oraz migracjach. Dane zaprezentowano w przekroju terytorialnym według podregionów, powiatów i gmin.
Czytaj dalej
22
czer

Wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych w województwie zachodniopomorskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Szczecinie

Informacje o wysokości przychodów i kosztów, wynikach finansowych charakteryzujących kondycję finansową podmiotów gospodarczych, w tym m.in. wskaźniki rentowności obrotu, wskaźniki płynności oraz aktywa obrotowe i wybrane źródła finansowania.
Czytaj dalej
22
czer

Turystyka w I kwartale 2017 r.

Urząd Statystyczny w Warszawie

Informacje dla Mazowsza i m.st. Warszawy
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter