Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

15
wrz

Pogłowie bydła według stanu w czerwcu 2017 r.

Według wstępnych danych* pogłowie bydła w czerwcu 2017 r. liczyło 6 143,1 tys. sztuk, i było wyższe o 3,4% w stosunku do czerwca ubiegłego roku.
Czytaj dalej
15
wrz

Pogłowie świń według stanu w czerwcu 2017 r.

Według wstępnych danych pogłowie świń w czerwcu 2017 r. liczyło 11 352,7 tys. sztuk, wykazując w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku wzrost o 4,5 %.
Czytaj dalej
15
wrz

Budownictwo niemieszkaniowe w I półroczu 2017 r.

W I półroczu 2017 r., w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, nastąpił wzrost liczby budynków niemieszkalnych oddanych do użytkowania, natomiast zmniejszyła się liczba budynków niemieszkalnych, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym.
Czytaj dalej
15
wrz

Poczta i telekomunikacja - wyniki działalności w 2016 r.

Publikacja zawiera dane statystyczne za 2016 r. na tle lat poprzednich, charakteryzujące wyniki działalności podmiotów gospodarczych świadczących usługi pocztowe i telekomunikacyjne, zaliczanych według Polskiej Klasyfikacji Działalności PKD 2007 do działów...
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

15
wrz

Ludność, ruch naturalny i migracje w województwie zachodniopomorskim w 2016 r.

Urząd Statystyczny w Szczecinie

Stan i struktura ludności wg płci i wieku, ruch naturalny i migracje. Przedmowa i spis treści także po angielsku.
Czytaj dalej

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

15
wrz

Sytuacja w elektroenergetyce - II kw. 2017 r.

Ministerstwo Energii, Agencja Rynku Energii S.A.

Informacje statystyczne dot. produkcji i zużycia energii elektrycznej w kraju. Dane techniczno-ekonomiczne dot. wykorzystania mocy, wskaźników określających sprawność realizowanych przemian energetycznych oraz dane ekonomiczno-finansowe o przychodach ze sprzedaży energii elektrycznej, kosztach jej dostarczania do odbiorców i cenach sprzedaży. Przekroje: podsektor wytwarzania, przesyłu, dystrybucji, obrotu. Dostępna w wersji papierowej.
Do góry

Newsletter