Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

Brak publikacji.

Publikacje urzędów statystycznych

Brak publikacji.

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

5
lip

Orzeczenia ustalające procentowy uszczerbek na zdrowiu wydane w 2016 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Analiza orzeczeń wydanych przez lekarzy orzeczników ZUS ustalających uszczerbek na zdrowiu powstały w związku z wypadkiem przy pracy lub chorobą zawodową. Prezentacja orzeczeń w korelacji z płcią i wiekiem osób poszkodowanych, wysokością przeciętnego procentowego uszczerbku, rodzajami urazów i chorób zawodowych.
Czytaj dalej
5
lip

Orzeczenia komisji lekarskich ZUS wydane w 2016 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Prezentacja orzeczeń wydanych przez komisje lekarskie ZUS zmieniających bądź podtrzymujących orzeczenia lekarzy orzeczników ZUS.
Czytaj dalej
5
lip

Orzeczenia lekarzy orzeczników ZUS o niezdolności do pracy wydane w 2016 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Ocena struktury i natężenia niezdolności do pracy wg rodzaju posiadanego schorzenia, przyczyn powstawania niezdolności do pracy i cech demograficznych osób badanych oraz analiza rodzaju niezdolności do pracy.
Czytaj dalej
5
lip

Renty z tytułu niezdolności do pracy oraz renty rodzinne przyznane w 2016 r. z powodu wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Analiza przyczyn i skutków wypadków przy pracy/chorób zawodowych w oparciu o te kategorie zdarzeń, w następstwie których przyznane zostały w danym roku renty powypadkowe. Analiza zawiera informacje o cechach demograficznych, społecznych i zawodowych rencistów poszkodowanych w wypadkach w korelacji z rodzajem wypadku/choroby zawodowej i stopniem niezdolności do pracy.
Czytaj dalej
5
lip

Ważniejsze informacje z zakresu ubezpieczeń społecznych w 2016 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Informacje dotyczące ubezpieczonych, dochodów i wydatków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz świadczeniobiorców i świadczeń wypłacanych z FUS, a także orzeczeń lekarzy orzeczników ZUS o niezdolności do pracy.
Czytaj dalej
Do góry

Newsletter