Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Jakość życia i spójność społeczna 2011 (wstępna analiza wyników badania ankietowego)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
23.09.2011

Badanie spójności społecznej przeprowadzone w 2011 r. było dobrowolnym, reprezentacyjnym badaniem ankietowym gospodarstw domowych realizowanym techniką bezpośredniego wywiadu z respondentem. Jednostką badania było gospodarstwo domowe oraz jedna wylosowana osoba (w wieku 16 lat i więcej) w danym gospodarstwie domowym. Badanie realizowano w terenie w lutym i marcu bieżącego roku. Wzięło w nim udział ok. 14,9 tys. gospodarstw domowych, natomiast na pytania zawarte w kwestionariuszu indywidualnym udzieliło odpowiedzi ok. 13, 3 tys. osób.

Rezultaty szczegółowej analizy wyników badania będą przedmiotem publikacji metodologiczno-analitycznych. W niniejszej notatce ograniczono się jedynie do podania wybranych informacji i zasygnalizowania problemów, które będą przedmiotem pogłębionych analiz, w tym dotyczących zróżnicowania regionalnego.

Do góry

Newsletter