Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Niefinansowe rachunki kwartalne wg sektorów instytucjonalnych w latach 2010-2022

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
16.11.2022

Rachunki niefinansowe według sektorów instytucjonalnych w latach 2010-2022 prezentują sekwencję rachunków (rozchody, przychody i pozycje bilansujące) dla następujących sektorów instytucjonalnych: przedsiębiorstw niefinansowych, instytucji finansowych, instytucji rządowych i samorządowych, gospodarstw domowych i instytucji niekomercyjnych działających na rzecz gospodarstw domowych, zagranica oraz gospodarkę ogółem.


16.11.2022

Dane za lata 2010-2021 uległy zmianom w stosunku do wcześniej publikowanych z tytułu wykorzystania nowych i aktualizacji istniejących źródeł danych, reklasyfikacji do sektora instytucji rządowych i samorządowych jednostek publicznych, które nie spełniają kryterium rynkowości, zgodnie z ESA 2010 oraz dostosowania metod implementacji rekomendacji Eurostatu w ramach harmonizacji systemu rachunków narodowych w Europejskim Systemie Statystycznym.

Wyjdź z archiwum

Do góry

Newsletter