Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacje GUS

4
maj

Pracownicze Plany Kapitałowe w 2022 roku

Aktywa netto funduszy zdefiniowanej daty pracowniczych planów kapitałowych (PPK) na koniec 2022 r. wyniosły 12,0 mld zł, co oznacza ich wzrost o 4,3 mld zł w ciągu roku.
Czytaj dalej
4
maj

Zeszyt metodologiczny - Koszt całkowity usług publicznych świadczonych przez jednostki samorządu terytorialnego

Niniejszy zeszyt ma na celu przedstawienie metodyki obliczania kosztu całkowitego wybranych usług publicznych świadczonych przez gminy, powiaty i miasta na prawach powiatu objętych Systemem Monitorowania Usług Publicznych (SMUP). O przygotowaniu tego unikalnego badania, zadecydował brak kompleksowych informacji na temat kosztów jednostek samorządu terytorialnego ponoszonych na określone typy usług publicznych. KCU, to koszt całkowity usługi publicznej, który obejmuje koszty bezpośrednie oraz pośrednie. W przypadku jednostek budżetowych gmin i powiatów koszt całkowity usługi publicznej jest szacowany na podstawie wydatków. Dane o koszcie całkowitym usług publicznych będą prezentowane w Systemie Monitorowania Usług Publicznych (SMUP).
Czytaj dalej

Publikacje urzędów statystycznych

Brak publikacji.

Publikacje jednostek spoza służb statystyki publicznej

Brak publikacji.
Do góry

Newsletter