Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Informacja o sytuacji społeczno-gospodarczej kraju - I–III kwartał 2018 r.

Krótkookresowa analiza zjawisk i procesów zachodzących w gospodarce narodowej. Obejmuje miesięczne, kwartalne i roczne informacje z zakresu m.in. rynku pracy i wynagrodzeń, cen, produkcji w przemyśle i budownictwie, rynku wewnętrznego i handlu zagranicznego
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Nr 9/2018

Podstawowe dane i wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą kraju, prezentowane w postaci szeregów czasowych.
Czytaj dalej

Hackathon - poznajcie zwycięzców

Od 9 do 10 listopada 2018 r. w siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego przy al. Niepodległości 208 w Warszawie zostanie zorganizowany Hackathon SDG trwający nieprzerwanie przez 27 godzin.
Czytaj dalej

100 lat GUS - odwiedź stronę internetową

13 lipca 1918 roku Rada Regencyjna Królestwa Polskiego wydała Reskrypt o utworzeniu i organizacji Głównego Urzędu Statystycznego.
Czytaj dalej

Komunikat/Obwieszczenie Komunikat w sprawie przeciętnego wynagrodzenia w trzecim kwartale 2018 roku

13.11.2018
Przeciętne wynagrodzenie w trzecim kwartale 2018 r. wyniosło 4580,20 zł.
Czytaj dalej

Tablica Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON październik 2018

09.11.2018
Miesięczna informacja o podmiotach gospodarki narodowej w rejestrze REGON (bez osób fizycznych prowadzących wyłącznie indywidualne gospodarstwa rolne) prezentuje dane o liczbie i strukturze podmiotów gospodarki narodowej wpisanych do rejestru REGON na koniec danego miesiąca na tle odpowiednich danych według stanu na koniec miesiąca poprzedniego.
Czytaj dalej

Publikacja Pracujący w gospodarce narodowej w 2017 roku

09.11.2018
Liczba pracujących w gospodarce narodowej, status zatrudnienia, wybrane kategorie pracujących, cudzoziemcy, niepełnosprawni, emeryci, elementy ruchu zatrudnienia wg źródeł rekrutacji i przyczyn zwolnień.
Czytaj dalej

Publikacja Gospodarka paliwowo-energetyczna w latach 2016 i 2017

09.11.2018
Syntetyczny bilans energii, bilanse przemian energii oraz bilanse poszczególnych nośników. Bilanse energii w przemyśle, transporcie, budownictwie. Zużycie bezpośrednie energii w rolnictwie, gospodarstwach domowych i u pozostałych odbiorców. Zużycie energii na wybrane wyroby i kierunki użytkowania.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    14
Do góry

Newsletter