Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Konferencja SCORUS 2018 - 6-8 czerwca

The event will be held on 6-8 June 2018 in Warsaw, Poland. The SCORUS 2018 Conference is the opportunity to share knowledge on most recent developments and challenges of regional and urban statistics. Statistics Poland, Eurostat and SCORUS have a pleasure to invite all those working on development of urban and regional statistics to join this event.
Czytaj dalej

Konferencja Cudzoziemcy na krajowym rynku pracy 15-16 marca

Celem ogólnopolskiej konferencji naukowej "Cudzoziemcy na krajowym rynku pracy" organizowanej z okazji 100-lecia GUS jest rozpoznanie badań prowadzonych przez ośrodki naukowe, organy administracji publicznej i inne jednostki organizacyjne na temat liczby cudzoziemców i ich wpływu na polski rynek pracy oraz sytuację społeczno-gospodarczą kraju, w tym identyfikacja źródeł danych i analiza skali zjawiska.
Czytaj dalej

III Ogólnopolska Konferencja z cyklu Statystyka publiczna w służbie samorządu terytorialnego

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Statystyka publiczna w służbie samorządu terytorialnego” z tematem przewodnim Wyzwania innowacyjne, organizowanej z okazji obchodów 100-lecia GUS i Dnia Statystyki Polskiej.
Czytaj dalej

Tablica Zharmonizowane wskaźniki cen konsumpcyjnych (HICP)

23.02.2018
Zharmonizowane wskaźniki cen konsumpcyjnych (HICP) obliczane są przez kraje członkowskie według ujednoliconej metodologii Unii Europejskiej.
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn Statystyczny Nr 1/2018

23.02.2018
Podstawowe dane i wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą kraju, prezentowane w postaci szeregów czasowych.
Czytaj dalej

Publikacja Informacja o sytuacji społeczno-gospodarczej kraju w styczniu 2018 r.

23.02.2018
Krótkookresowa analiza zjawisk i procesów zachodzących w gospodarce narodowej. Obejmuje miesięczne, kwartalne i roczne informacje z zakresu m.in. rynku pracy i wynagrodzeń, cen, produkcji w przemyśle i budownictwie, rynku wewnętrznego i handlu zagranicznego
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych według województw czwarty kwartał 2017 roku

23.02.2018
Wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych według województw w IV kwartale 2017 r.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    13
Do góry

Newsletter