Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie innowacji w wybranych jednostkach administracji publicznej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 01.03.2019

Celem pracy badawczej Badanie innowacji w wybranych jednostkach administracji publicznej jest analiza powszechności wprowadzania czterech rodzajów innowacji, tj. produktowych, procesowych, w zakresie metod informacji i komunikacji oraz wdrażania polityk, strategii w wybranych jednostkach administracji publicznej w Polsce. Praca badawcza ma na celu również uzyskanie dodatkowych informacji związanych z innowacyjnością – w szczególności na temat efektów, źródeł informacji dla poszczególnych innowacji oraz innowacji uważanych za najbardziej istotne. Ponadto, praca badawcza umożliwiła ocenę działalności jednostek administracji na rzecz tworzenia sprzyjających warunków do opracowania i wdrażania innowacji oraz identyfikacji strategii opracowania innowacji, ich przyczyn, twórców i systemu motywacji.

Badanie stanowi rozszerzenie wcześniej realizowanej pracy badawczej, przeprowadzonej w 2015 r. pt. Pomiar innowacji w sektorze publicznym.

Do góry

Newsletter