Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Portal Sprawozdawczy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom podmiotów gospodarczych, Główny Urząd Statystyczny uruchomił od 1 stycznia 2009 r. elektroniczną formę przekazywania danych statystycznych.

Opracowany w ramach projektu System Informacyjny Statystyki Publicznej SISP Portal Sprawozdawczy jest usługą on-line skierowaną do sprawozdawców, umożliwiającą szybkie przekazanie informacji wymaganych w programie badań statystycznych. System posiada szereg funkcjonalności, które ułatwiają to zadanie, w tym: możliwość sprawdzenia poprawności danych i korygowania zatwierdzonego formularza jak również umożliwia dostęp do archiwalnych sprawozdań i listy osób dotychczas realizujących obowiązki sprawozdawcze. Wybrane sprawozdania można wypełniać również w trybie off-line, bez konieczności połączenia z Internetem, a później przekazać drogą elektroniczną do właściwego urzędu.

Do góry

Newsletter