Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Budżet czasu ludności w 2013 r. część II (wraz z częścią I)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 21.07.2016

Publikacja „Budżet czasu ludności 2013”, w której przedstawione zostały wyniki badania budżetu czasu ludności, zrealizowanego w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2013 r., jest kolejnym opracowaniem dotyczącym tego tematu. Podobnie jak poprzednia wydana w 2015 roku zawiera wyniki badania przeprowadzonego w oparciu o metodologię zalecaną przez Europejskie Biuro Statystyczne (Eurostat).
Wyniki badania budżetu czasu dostarczają informacji na temat organizacji czasu gospodarstw domowych oraz ich członków i stanowią ważną podstawę do wnioskowania o wielu aspektach jakości życia ludności. Porównanie wyników badania z 2013 roku z poprzednim, zrealizowanym w latach 2003/2004, daje możliwość obserwacji zmian w gospodarowaniu czasem w okresie istotnych przemian społecznych i gospodarczych w naszym kraju na początku XXI wieku.

 

Część I została dołączona do plików do pobrania oraz jest dostępna w archiwum.


Do góry

Newsletter