Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wydarzenia międzynarodowe

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

DISSCOMM 2019

10.07.2019
Tegoroczna edycja organizowanych przez Europejską Komisję Gospodarczą ONZ (United Nations Economic Commission for Europe, w skrócie UNECE) warsztatów z udostępniania i komunikowania danych statystycznych odbyła się w Gdańsku miedzy 12 a 14 czerwca 2019. Jej uczestnikami byli eksperci z całego świata – pracownicy urzędów statystycznych, szkół wyższych, banków centralnych i organizacji międzynarodowych (np. OECD, Eurostat).
Czytaj dalej

Warsztat Dyrektorów Generalnych/Prezesów krajowych urzędów statystycznych na temat priorytetyzacji w ramach Europejskiego Systemu Statystycznego

26.06.2019
W dniach 13-14 czerwca w Krakowie odbył się warsztat Szefów krajowych urzędów statystycznych państw Unii Europejskiej i EFTA.
Czytaj dalej

Spotkanie Grupy Sterującej ds. projektu DIGICOM

06.06.2019
W dniu 20 maja 2019 r. w siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego odbyło się posiedzenie Grupy Sterującej Projektu DIGICOM realizowanego w ramach Wizji 2020 dotyczącej rozwoju Europejskiego Systemu Statystycznego.
Czytaj dalej
Do góry

Newsletter