Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wydarzenie "Harnessing Remote Sensing for Sustainable Cities"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
15.06.2021

Mamy przyjemność poinformować, że 17 czerwca br. Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Ambasadą Szwajcarii w Polsce, Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, Urzędem Statystycznym Szwajcarii, Polską Agencją Kosmiczną oraz Cosmic Hub organizuje wydarzenie pt. „Harnessing Remote Sensing for Sustainable Cities”, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Jego celem jest wymiana poglądów i doświadczeń wynikających z zastosowania innowacyjnych metod i rozwiązań w zrównoważonym rozwoju inteligentnych miast.

Spotkanie będzie transmitowane 17 czerwca br. od godziny 9.30 na kanale GUS na YouTube -> https://www.youtube.com/watch?v=_0PgdMyqshc, a link do niego zostanie udostępniony również za pośrednictwem innych portali społecznościowych GUS.

Zachęcam do udziału online w konferencji.

Spotkanie będzie okazją do dyskusji i wymiany poglądów przedstawicieli miast polskich i szwajcarskich, naukowców oraz decydentów, przedstawicieli organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i sektora prywatnego. Będzie ono stanowić część cyklu “Road to Bern” (https://roadtobern.swiss/concept/) - inicjatywy promującej kolejną edycję United Nations World Data Forum (https://unstats.un.org/unsd/undataforum/index.html), największego wydarzenia poświęconego danym w kontekście wypełniania globalnych zobowiązań zawartych w Agendzie 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju. The UN World Data Forum odbędzie się w październiku 2021 r. w Bernie.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://roadtobern.swiss/2021/05/20/the-unwdf-and-road-to-bern-initiative-in-warsaw-harnessing-remote-sensing-for-sustainable-cities/

Do góry

Newsletter