Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Opracowanie metodologii i oszacowanie danych dot. pracujących w gospodarce narodowej na poziomie powiatu (NTS 4) (POPT 2007-2013)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2013

Opracowanie koncepcji i wdrożenie metodologii szacowania liczby pracujących w gospodarce narodowej na poziomie NTS 4 (powiatu) w głównym miejscu pracy. Podjęte zostaną również działania mające na celu wyszacowanie liczby pracujących w gospodarce narodowej na poziomie NTS 4 (powiatu) w głównym miejscu pracy w dodatkowych agregacjach niezbędnych w zarządzaniu regionem, w kontekście nowego okresu programowania polityki spójności 2014-2020, których zapotrzebowanie zgłaszane jest przez regionalnych i lokalnych odbiorców informacji, tj. wg płci, wybranych statusów zatrudnienia, sektora własności, grup sekcji lub grup wielkości jednostek. Zostanie również podjęta próba wyznaczenia liczby pracujących w gospodarce narodowej na poziomie NTS 4 (powiatu) w głównym miejscu pracy w administracji publicznej, w podziale na administrację rządową i samorządową.

Prace wykonane w ramach zadania będą również stanowiły wstępną bazę metodologiczną i metodyczną pod wyszacowanie pracujących w gospodarce narodowej na poziomie powiatu dotyczących osób starszych, osób wchodzących na rynek pracy oraz innych znajdujących się w niekorzystnym położeniu, w tym osób niepełnosprawnych.

Praca powstała w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Do góry

Newsletter