Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Warunki mieszkaniowe gospodarstw domowych i rodzin 2002

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 03.11.2003

Informacje o: liczbie i strukturze gospodarstw domowych (według liczby osób i rodzin w gospodarstwie), grupie społeczno-ekonomicznej gospodarstwa, wieku głowy gospodarstwa, źródłach utrzymania gospodarstwa domowego oraz informacje o rodzaju pomieszczeń, w których zamieszkują, tytule prawnym zajmowanego mieszkania (samodzielnym lub wspólnym zamieszkiwaniu), zaludnieniu mieszkań, stopniu wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne.

Charakterystyka warunków mieszkaniowych gospodarstw domowych z użytkownikiem gospodarstwa rolnego (działki rolnej). Informacje o rodzinach z dziećmi do lat 24 pozostającymi na utrzymaniu według liczby dzieci, wykształcenia rodziców i źródeł utrzymania scharakteryzowane w powiązaniu z informacjami o tytule zajmowanych mieszkań, stopniu wyposażenia mieszkań w instalacje techniczno-sanitarne, powierzchni użytkowej przypadającej na 1 osobę w mieszkaniu i innymi wskaźnikami warunków mieszkaniowych.

Porównanie warunków mieszkaniowych gospodarstw domowych i rodzin zamieszkałych na obszarach miejskich i wiejskich w roku 1988 oraz 2002.

Przekroje: województwa, miasta, wieś.
Do góry

Newsletter