Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dla mediów

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja w sprawie briefingów prasowych

W związku z panującą w kraju sytuacją wywołaną obecnością koronawirusa SARS-CoV-2 i mając na uwadze zdrowie Państwa i naszych pracowników uprzejmie informuję, że wszystkie briefingi prasowe w GUS zostają czasowo odwołane. Komunikaty i obwieszczenia Prezesa GUS, informacje sygnalne oraz pozostałe informacje statystyczne, zgodnie z harmonogramem, będą publikowane na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego o godzinie 10:00 i o tej samej porze wysyłane do Państwa e-mailem na adres, który zgłosili Państwo obsłudze prasowej.

O wznowieniu briefingów prasowych poinformuję Państwa e-mailem z wyprzedzeniem, jednocześnie zamieścimy informacje również na stronie GUS.

W przypadku konieczności dopisania innych pracowników Państwa redakcji do listy kontaktów, na którą wysyłamy informacje w dniu briefingów, proszę o zgłoszenie tych osób (imię, nazwisko, adres e-mail) na adres obsługi prasowej:

Karolina Banaszek
Rzecznik Prasowy Prezesa GUS


Informacja Głównego Urzędu Statystycznego w sprawie RODO
 

Do góry

Newsletter