Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Życzenia Boże Narodzenie 2017

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
22.12.2017

Szanowni Państwo,

        Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten święty czas wypełniony był spokojem i radością. W blasku choinkowych świec, z kolędą w tle, obdarowujmy się tym co najcenniejsze - miłością. Nie zapominajmy też o solidarności z tymi, którzy żyją obok nas, a czują się opuszczeni i samotni, podajmy im pomocną dłoń, przekażmy serdeczne słowo.

        Na zbliżający się Nowy Rok życzymy wszelkiej pomyślności oraz urzeczywistnienia marzeń i planów w sferze prywatnej i zawodowej. W tym miejscu warto podkreślić, że rok 2018 będzie dla środowiska statystyków czasem podwójnego jubileuszu: 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy utworzenia Głównego Urzędu Statystycznego. Wkraczamy w ten rok z dumą i satysfakcją, wynikającą z wieloletniego dorobku pokoleń polskich statystyków. Za trud i zaangażowanie służące realizacji celów badawczych, składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom i Partnerom statystyki publicznej.

 

Prezes GUS Dominik Rozkrut
Wiceprezes GUS Grażyna Marciniak
Dyrektor Generalny GUS Anna Borowska

Do góry

Newsletter